1.) Güvenli Ödeme Yöntemlerimiz
(128 Bit SSL ile Kredi Kartı ve PayPal ile Ödeme)

 

a.) Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme Sistemi

Sitemiz üzerinden yaptığınız Kredi Kartı çekimlerinizde, Kredi Kartı bilgileriniz "GeoTrust, Inc. 128 Bit Rapid SSL Certificate" ile şifrelenerek bankanıza gönderilmektedir.

Kredi kartı ve ilgili bilgiler hiçbir şekilde sitemiz üzerinde tutulmamaktadır.

Gizlilik Tedbirlerimiz:
Bu site kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici gerekli güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız (128 bit SSL) endüstri standardı olup güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım, mali bilgilerinizi, isim ve adres dahil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir. Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürsel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı talep edebileceğimiz anlamına gelmektedir. Şifrenizin ve bilgisayarınızın yetkisiz erişime karşı korunması sizin için önem taşımaktadır. Internet cafede veya işyerinizde olabileceği gibi paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra sistemden çıktığınıza emin olunuz.

AnitaSutyen.com'un herhangi bir çalışanı şifrenizi açıklamanızı hiç bir şekilde talep etmemektedir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için şifrenizi korumalısınız.

b.) Paypal ile Güvenli Ödeme Sistemi

PayPal, müşterilerin e-ticaret ortamında güvenli, kolay ve çabuk ödeme yapmalarını sağlayan bir ödeme yöntemidir.
 
PayPal ile bir kaç tık ile satın alım işlemlerinizi tamamlar ve tek tek finansal bilgi ve adres detaylarını her defasından girmek zorunda kalmazsınız. PayPal, e-ticaret siteleriyle finansal bilgilerinizi (yani Kredi Kartı, Banka Hesabı vs.), paylaşmadan ödemeleri alırken, adres ve alıcı bilgilerini paylaşarak satın alma işleminizin hızla gerçekleştirilmesini sağlar. PayPal ile hızlı ve güvenli satın alma deneyimi yaşarsınız.

PayPal Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 • PayPal'a finansal bilgilerinizi bir kez girerek e-ticaret sitesiyle paylaşmadan ödeme yapabilirsiniz. PayPal müşterinin finansal ayrıntılarını hatırlar, korur ve hiçbir partiyle paylaşmaz, bilgiler koruma altındadır.
 • Finansal ve teslimat gibi bilgilerinizi PayPal’e üye olurken bir defaya mahsus girersiniz. Satın alım işlemlerinizi PayPal’e kayıtlı e-mail adresiniz ve şifrenizle tamamlar, ve tek tek her defasında aynı bilgileri girmek zorunda kalmazsınız. 
 • Satın aldığınız ürün size ulaşmazsa veya aldığınız ürün tanıtımından oldukça farklıysa tam para iadesi alabilirsiniz. Bununla birlikte hesabınızda talimat vermediğiniz bir işlem görürseniz, hemen bildirin. PayPal bir soruşturma başlatır ve paranızı geri almanız için yardımcı olur.
 • PayPal ile 190 ülkede ve Türk Lirası dahil 25 para biriminde işlem imkanınız bulunmaktadır.

PayPal'e gitmek için tıklayınız

 

2.) Diğer Ödeme Yöntemlerimiz
(Banka Havalesi veya Kapıda Ödeme)a.) Banka Havalesi ile Ödeme Sistemi

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizin bedelini, aşağıda belirttiğimiz banka hesaplarından birisine havale/EFT yaparak ödeyebilirsiniz... (Bu hesap no.lar size Banka Havalesi ile ödeme ekranında size gösterilecek olup, seçim yaptıktan sonra da size bu banka hesap bilgileri ayrıca mail olarak gönderilecektir.)

Banka havalesi ile yapılan ödemelerde Alıcı adı kısmına;
Ultra Tıbbi Malzeme Dış Tic. Ltd. Şti. yazılmasına veya yazılı olmasına dikkat edilmelidir.

Alıcı Adı : Ultra Tıbbi Malzeme Dış Tic. Ltd. Şti.

 • Garanti Bankası: Valikonağı Şube (183) - Hesap No: 6298289
  IBAN : TR980006200018300006298289
 • İş Bankası : Valikonağı Cad. Şube (1179) - Hesap No: 0184507
  IBAN : TR200006400000111790184507
 • Yapı Kredi : Nişantaşı Şube (232) - Hesap No: 85911800
  IBAN : TR450006701000000085911800
 • Akbank : Nişantaşı Şube (075) - Hesap No: 0108415
  IBAN : TR760004600075888000108415
 • Denizbank : Nişantaşı Şube (9960) - Hesap No: 4552215
  IBAN : TR570013400000455221500001

b.) Kapıda Kargo Görevlisine Ödeme Sistemi

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışveriş bedelini, ürününüzün size teslimi esnasında kargo görevlisine ödeyerek ödemenizi yapabilirsiniz. Bunun için sizden ayrıca ürün bedeline ilave olarak bir hizmet bedeli istenecektir. Bu bedelin bizimle veya ürününüzle herhangi bir ilgisi yoktur. Kargo şirketleri yaptıkları kargo hizmeti bedelinin yanısıra adımıza veya adınıza yaptıkları tahsilat hizmeti için de ayrıca bir bedel istemektedirler, bu bedel de bu hizmetin karışılığı için alınır.
Örnek verecek olursak;
Ürün bedeli (127.00 TL)+Kargo Bedeli (5.00 TL)+Tahsilat Hizmet Bedeli (5.00 TL) = 137.00 TL

  

Not: Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerinizde kapıda herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.
Ödeyeceğiniz tutar en son onay ekranında size bildirilecektir, bilginiz dışında herhangi bir bedel ile karşılaşmayacaksınız...

 

*** Alışverişlerinizde Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz ***