Teslimat Hakkında Genel Bilgiler

Teslimat Süresi ve Teslimat esnasında dikkat edilecek genel hususlar

   Siparişinizi verdikten sonraki ilk 1 (bir) veya 3 ( üç ) iş günü içerisinde ürününüz kargo şirketine teslim edilir. Kargo şirketi tarafından teslim alınan ürün, İstanbul içerisine 1 (bir) gün veya 2 (iki) gün sonra diğer illere ise ortalama 1 (bir) ile 3 (üç) gün içerisinde teslim edilir.Bu süreye tatil günleri dahil değildir.

   Eğer ürün Türkiye Stokarında yok ise, bu çok nadiren görülen bir durumdur; bu durumda size telefon ile haber verilerek durum bildirilir. Böyle bir durumda ise siparişiniz Almanya'dan ortalama 20 gün ile 30 gün arasında tedarik edilip size gönderilir. Fakat siz Türkiye stoğunda olmayan bir ürünü sipariş etmiş iseniz ve beklemek istemiyorsanız, siparişiniz derhal iptal edilerek, 24 saat içerisinde de sipariş bedeliniz iade edilir.

   Sonuç olarak sipariş ettiğiniz ürün; stok durumuna, tedarikçi firma sevkiyatına ve sizin teslimat bölgenize bağlı olarak (Almanya tedarikleri hariç) minimum 2 (iki), maksimum 10 (on) iş günü içerisinde teslim edilir. Ürünü size ulaştırma işlemi anitasutyen.com'un anlaştığı kargo şirketleriyle gerçekleşir. Maximum 10 (on) iş günü içerisinde elinize ulaşmayan siparişleriniz için info@anitasutyen.com'a mail atabilir, sitemizdeki Müşteri Hizmetleri telefonlarından ( 0212 219 64 54 ) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

  • Siparişiniz sonrasında gidişatı takip etmek ve sorgulamak amacıyla sipariş numaranızı lütfen not ediniz ve başvurularınızı bu numarayla yapınız. KKTC satışlarında miktar ne olursa olsun kargo ücreti alıcıya aittir.
  • Sistemsel hatalardan dolayı sonlanan fakat gönderimi mümkün olmayan ürünler için anitasutyen.com sizi arayıp durumu bildirecek ve tahsil edilmişse ödediğiniz miktar tarafınıza iade edilecektir.
  • Ürüne özel hazırlanmış ebatlardan oluşan kutu içerisinde ürün size teslim edilir. Ayrıca ürününüz kutuya koyulmadan önce, balonlu naylon ile paketlenir  ve o şekilde kutuya yerleştirilir.
  • Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar anitasutyen.com tarafından aşağıdaki şartları yerine getirmeniz halinde telafi edilir.

 

Zarar görmüş paket durumunda;
   Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
   Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda anitasutyen.com'a bildirilmelidir.

anitasutyen.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.